ASAP Optyk Katowice
Gliwicka 113
Katowice
Pon - Pt 9.30 - 17.00
Sobota 9:30 - 13:00
+ 48 695 739 987
Zadzwoń

Pracownia Optyczna ASAP powstała dla Państwa w 2014 roku.
Zdecydowaliśmy sie na otwarcie pracowni po długoletniej pracy w największych salonach optycznych w Polsce , ponieważ dla Nas Klient jest NAJWAŻNIEJSZY!
Od samego początku naszą główną zasadą jest Bardzo wysoki standard oraz jakość wykonywanych produktów i usług. Poparty kilkunastoletnim doświadczeniem oraz współpracą tylko z najlepszymi i sprawdzonymi markami.

Andrzej Sroka

3

Jestem Dyplomowanym Technikiem Optykiem.
Swoją przygodę z optyką rozpocząłem w 1996 roku. Od tamtego czasu nieprzerwanie zajmuję się wykonywaniem okularów. Swoje doświadczenie zdobywałem pracując dla innych.
W międzyczasie uczestniczyłem w wielu szkoleniach i praktykach, które znacząco podnosiły moje kwalifikacje i umiejętności zawodowe.
W naszej Pracowni zajmuję się przede wszystkim doskonałym wykonaniem każdego typu okularów (jednoogniskowe, dwuogniskowe, progresywne, pryzmatyczne, patenty), dodatkowo wykonuję badanie wzroku- dobór korekcji okularowej. Dokonuję napraw okularów, które wszędzie indziej traktowane są jako: – NIE DO NAPRAWY (do wyrzucenia).

Aneta Pudło

person-icon-aneta3

W optyce od 2005r i zajmuję się profesjonalnym doradztwem w zakresie optyki i doborem opraw dla Naszych Klientów, pomogły mi w tym liczne szkolenia jak i praktyki z zakresu wizażu, ponadto doradzę idealny produkt w postaci szkieł do wybranej oprawy – biorąc pod uwagę potrzeby i estetykę wykonania danej korekcji do wybranej oprawy.